III HALOWY MEETING LEKKOATLETYCZNY

Administrator 26 listopada 2018, 19:14

21 listopada 2018 r. w Hali Sportowej MOSiR w Pile odbył się III Halowy Meeting Lekkoatletyczny dla dzieci Szkół Podstawowych m. Piły, w którym wzięli udział reprezentanci naszej szkoły. Rozegrano dwie konkurencje: skok wzwyż i bieg na 30m, dla chłopców i dziewcząt z rocznika 2006 i 2007.
Nasza reprezentacja zdobyła cztery medale: złoty w biegu na 30m – Jan Strakowski (6a), srebrny w skoku wzwyż – Weronika Ratajczak (6a), srebrny w biegu na 30m – Wiktoria Pawłowska (6a), brązowy w biegu na 30m – Hanna Wilant (5a).
Ponadto szkołę reprezentowali: Lena Adamczyk (5b), Zofia Juszczak (5a), Diana Kolasińska (6a), Antonia Małachowska (6a), Hubert Margowski (5b), Wojciech Markiewicz (5b), Amelia Pabiś (5a SP), Filip Rysiewski (4a) i Karol Wróblewski (6a).