Europejski Dzień Języków obcych

Administrator 30 września 2021, 18:37

Z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych w naszej szkole odbyły się konkursy z języka angielskiego organizowane przez p. Julię Kamińską – Jachnik.
W skład jury wchodzili: p. Magdalena Klauza, p. Julia Kamińska-Jachnik i uczniowie: z kl. 8b: Aleksandra Heinrich, przewodnicząca samorządu uczniowskiego, Oliwer Chowra i Nikodem Gągorek. 29 września dyrektor szkoły p. Szymon Frydrych wręczył dyplomy i nagrody za konkursy.
Laureatami Konkursu na „Grę Planszową” zostali: Wanessa Pieczul z kl. 2a (I miejsce), Wiktoria Witos z kl. 1c (II miejsce), Sandra Załachowska i Zuzanna Rutkowska z kl. 8c – praca zespołowa (III miejsce). Wyróżnienia: Julia Betyna z kl. 5b i Kamila Pawłowska z kl. 5b.
Laureatami Konkursu na „Plakat o Grach Planszowych” zostali: Alicja Słaba z kl. 4b (I miejsce) oraz Marcin Ślebioda z kl. 5b (wyróżnienie).
Tego dnia odbyło się też wręczenie dyplomów uczniom biorącym udział w twórczym wyzwaniu: „Picture Dictionary”, zorganizowanym przez p. Magdalenę Klauzę. Wyróżnieni zostali: Roksana Tyll (1a), Zofia Matlak (1a), Vanessa Sell (1a), Antoni Konik (1b), Wiktoria Witos (1c), Wanessa Pieczul (2a), Bartosz Gardecki (2a), Zuzanna Kościerska z kl. 4a.
Gratulujemy pomysłów!