Dzień  Pluszowego  Misia

Administrator 28 listopada 2022, 19:03

25 listopada 2022 r. z okazji Dnia Pluszowego Misia Mały Samorząd Uczniowski zaprosił uczniów naszej szkoły z klas 1-3 oraz dzieci z Publicznego Przedszkola nr 14 do przejścia w barwnym korowodzie uliczkami osiedla Staszyce, aby w ten sposób uczcić ten  dzień. Każdy z uczestników pochodu miał w ręku swojego ukochanego misia. W tym dniu także został rozstrzygnięty konkurs plastyczny nt. „Mój ulubiony pluszowy miś”, którego organizatorem była świetlica szkolna. W konkursie wzięło udział wielu uczniów naszej szkoły oraz dzieci z pobliskiego  przedszkola. Komisja konkursowa wnikliwie oceniła prace plastyczne i przyznała 1 miejsce – Simona Wysocka (2c), 2 miejsce – Wojciech Poczesny  (3a) oraz Wiktoria Witos (2c), 3 miejsce – Bartosz Gradecki  (3a), Patrycja Sylwerska (3b) i Kornelia Szwochertowska (1c). Przyznano również wyróżnienia, które otrzymali: Anna Bojarczyk (1c), Kaja Buda (1b), Antoni Konik (2b), Kamil Kowalczyk (1b), Leon Lechowicz (1a), Krzysztof Lewandowski (3a), Franciszek Małachowski (3a), Dominika Nowak (1a), Nadia Parecka (1a), Wanessa Pieczul (3a), Weronika Poczesna (1b), Urszula Rentz (3c), Anna Słaba (2c), Zofia Szmydt (2a), Olimpia Winczek (3a) oraz Zuzanna Wiśniewska (3a), a także dzieci z Publicznego Przedszkola nr 14. Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do uczestnictwa w przyszłym roku.