Dzień dobry w różnych językach

Administrator 27 września 2019, 18:29

26 września 2019 r. w całej Europie obchodzony jest Europejski Dzień Języków. Z tej okazji u nas w szkole i w naszej partnerskiej szkole w Imoli we Włoszech, odbywały się różne konkursy i imprezy. Jednym z konkursów u nas w szkole był konkurs zorganizowany przez panią Julię Kamińską-Jachnik, nauczycielką języka angielskiego. Zadaniem chętnych uczniów było wykonanie plakatu z wyrażeniem DZIEŃ DOBRY w różnych językach. Konkurs cieszył się dużym powodzeniem, ponieważ aż 30 osób wzięło w nim udział. Oto lista laureatów i wyróżnionych uczniów: I miejsce Kamil Walczak (6c), II miejsce Zofia Bakoń (5e), III miejsce Dominik Kamiński (1c); wyróżnienia: Zuzanna Kościerska (2b), Amanda Horst (5b), Jakub Wnuk (5a), Amelia Grochowska (6a), Jakub Wojcieszek (6a).
Gratulujemy ! A Ty w ilu językach potrafisz się przywitać?