Dzień Babci i Dziadka w klasie 2e

Administrator 24 stycznia 2017, 21:26

Dzień Babci i Dzień Dziadka to wyjątkowe daty w kalendarzu, jedne z najmilszych i najsympatyczniejszych dni w roku. Uczniowie z klasy 2e upamiętnili to wydarzenie 19 stycznia, goszcząc w swoich progach bardzo wielu najmilszych gości. Klasa wypełniła się po brzegi. Dzieci przygotowały wspaniałe występy artystyczne przepełnione radością, śpiewem i muzyką. Uczniowie chcieli wyrazić swoją miłość, wdzięczność i szacunek kochanym babciom i dziadkom. To przecież od nich dzieci otrzymują wiele ciepła i dobra, za które warto i trzeba podziękować. Własnoręcznie wykonały także upominki, którymi obdarowały przybyłych gości. Uroczystość wypadła pięknie, uczniowie otrzymali gromkie brawa, a babcie i dziadkowie byli dumni ze swych wnuków.

E.Wrzesińska