Dzień Babci i Dziadka w 2a

Administrator 2 lutego 2017, 09:45

20 stycznia odbyła się w klasie 2a wyjątkowa uroczystość. Uczniowie przygotowali dla swoich ukochanych Babć i niesamowitych Dziadków wspaniały występ z okazji Ich zbliżającego się święta. Podczas uroczystości uczniowie zaprezentowali przed swoimi gośćmi liczne talenty: recytatorskie, wokalne, muzyczne i aktorskie. Babcie i Dziadkowie byli wyraźnie wzruszeni i dumni ze swoich zdolnych wnucząt. Na koniec uczniowie wręczyli swoim najbliższym drobne upominki wykonane własnoręcznie i zaprosili wszystkich gości na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Jestem pewna, że zarówno dla Dziadków, jak i dla wnuków było to niezapomniane popołudnie. W imieniu swoim i naszych zdolnych artystów jeszcze raz składam wszystkim Babciom i Dziadkom najserdeczniejsze życzenia: „Dużo czasu wolnego, samych przyjemności, jak najmniej kłopotów i wiele radości”.

D. Dryka