Dawid Ślebioda – potrójny laureat przedmiotowych konkursów wojewódzkich

Administrator 19 kwietnia 2017, 08:52

Tagi:

11 kwietnia 2017 roku w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie przez Wicekuratora Oświaty w Poznaniu dyplomów i nagród Laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. W konkursach brało udział około 38 tysięcy uczniów. Laureatami zostało 556 młodych ludzi z województwa wielkopolskiego. Podczas uroczystości mogliśmy usłyszeć wspaniały koncert na skrzypcach przy akompaniamencie fortepianu w wykonaniu uczennicy Szkoły Muzycznej w Poznaniu.

Nagrodę z rąk Wicekuratora Oświaty odebrał uczeń naszego Gimnazjum Dawid Ślebioda, trzykrotny laureat Wojewódzkiego Konkursu Chemicznego, Historycznego i Matematycznego. Dziękujemy nauczycielom przygotowującym: pani Annie Wojtysiak, panu Pawłowi Disterheftowi i pani Karinie Mazurek. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !

Marzena Ślebioda