Czy warto uprawiać sport?

Administrator 15 listopada 2016, 19:24

Klasę III a odwiedziła pani Justyna Jasoń- Pawłowska. W czasie spotkania dyskutowaliśmy o tym, jak spędzać wolny czas: uprawiać sport czy wybrać telewizor lub gry komputerowe. Po burzliwej dyskusji okazało się, że sport to samo zdrowie: poprawia nam humor, daje energię do dalszej pracy, a także możliwość nawiązywania nowych znajomości. Pani Justyna opowiedziała nam również o swojej sportowej pasji jaką jest triathlon. Dowiedzieliśmy się, że ta trudna dyscyplina sportowa jest uprawiana również przez dzieci – oczywiście ma mniejszy stopień trudności. Obejrzeliśmy ciekawą prezentację i krótkie filmiki prezentujące wyczyny triathlonistów. Na zakończenie pani Justyna zaprosiła dzieci do udziału w corocznym biegu sylwestrowym na Płotki.

Dorota Sokołowska