„Co ma piernik … do pomagania?”

Administrator 14 grudnia 2023, 08:21

W dniach 5-8 grudnia dzięki p. Ewie Koniec uczniowie z klas: 1a, 2a, 2b, 2c, 3a, 4b, 5b, 5c, 6b, 7a, 7c, wzięli udział w zabawie organizowanej przez Fundację Złotowianka: „Co ma piernik … do pomagania?” Pierniki wspaniale przyozdobione przez całe klasy, grupy osób bądź przedstawicieli klas zostaną wystawione na licytację organizowaną przez Fundację w dniach 15-18 grudnia 2023 r. (do godziny 23.59). Licytacja odbędzie się na facebookowej grupie pod nazwą: Licytacje Złotowianki, dochód uzyskany z licytacji przeznaczony zostanie na budowę Centrum Frame Running. Zachęcamy z całego serca do wzięcia udziału w powyższej licytacji. Jednocześnie z licytacją odbędą się dwa konkursy: pierwszy na najładniej udekorowany piernik (o zwycięstwie zdecyduje liczba głosów oddanych przez internautów, portal zlotowskie.pl); drugi, na piernik, który w licytacji na facebookowej grupie Licytacje Złotowianki zostanie sprzedany za najwyższą cenę. Na zwycięzców czekają nagrody niespodzianki!