Boisko już czynne!

Administrator 20 kwietnia 2022, 11:36

W dniu 19 kwietnia 2022 r. nastąpił odbiór techniczny boiska szkolnego, dlatego już następnego dyrektor szkoły zdecydował o jego otworzeniu. Po 10 – miesięcznym oczekiwaniu, nasi uczniowie mają możliwość skorzystania z zajęć na świeżym powietrzu.

Dzięki inwestycji sfinansowanej przez Gminę Piła uczniowie otrzymali do użytkowania boisko ze sztuczną trawą, boisko wielofunkcyjne, dwutorową bieżnię na 60m oraz skocznię w dal. Dodatkowo został zmodernizowany plac zabaw oraz zorganizowano miasteczko ruchu drogowego. Poza boiskami, ale na terenie szkoły został wybudowany parking z 12 miejscami postojowymi dla pracowników szkoły.

Zamontowane oświetlenie umożliwi korzystanie z terenów sportowych nawet wieczorami, a nowoczesny monitoring zapewni bezpieczne i zgodne z regulaminem ich wykorzystywanie.