Bal karnawałowy klas 1-3

Administrator 19 stycznia 2017, 20:56

13. stycznia – w piątkowe przedpołudnie, odbył się długo wyczekiwany przez uczniów bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w kolorową krainę pełną wróżek, czarodziejów, księżniczek, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców, uczniowie mogli pobawić się ze szkolnymi kompanami oraz nauczycielami. Dzieci również chętnie uczestniczyły w zorganizowanych konkursach. Podczas krótkich przerw wszyscy udawali się na poczęstunek przygotowany w klasach. Pyszne przekąski i słodkości zregenerowały siły i można było dalej się bawić. Już od dziś z niecierpliwością czekamy na następną zabawę karnawałową w naszej szkole!

Opiekunowie Małego Samorządu Uczniowskiego
M. Chmielewska , E. Wrzesińska