Bajkowy spektakl

Administrator 26 marca 2024, 11:16

20 marca 2024 r. uczniowie naszej szkoły mieli okazję obejrzeć miniaturę spektaklu baletowego pt.: „Jezioro łabędzie”, który przygotowali uczniowie Studia Tańca Flow. Na scenie Auditorium Maximum ANS w Pile dzieci zobaczyły wspaniałą sztukę tańca baletowego, piękne kostiumy oraz wysłuchały cudownej muzyki Piotra Czajkowskiego. Młodzi artyści przenieśli wszystkich w świat baśni i fantastycznie opowiedzieli tańcem historię miłości. Dodatkowo libretto zostało przekazane widzom w formie wiersza, a scenografię stanowiła przepiękna prezentacja zdjęć. To nadało przedstawieniu wyjątkowy charakter. Uczniowie byli zachwyceni spektaklem i zapewne skorzystają z kolejnej okazji, aby przeżyć jeszcze raz tę artystyczną przygodę.