Szkolna Liga LA

Administrator 15 maja 2019, 21:27

W środę, 8 maja 2019 r., na stadionie MOSiR w Pile została rozegrana Szkolna Liga LA. Były to zawody na szczeblu powiatowym, w których wzięli udział uczniowie naszej szkoły z klas siódmych, ósmych i trzecich gimnazjum. Szkołę reprezentowała liczna grupa zawodników i zawodniczek, która startowała w biegach krótkich, wytrzymałościowych, skokach i rzutach. W sumie uczennice i uczniowie zdobyli 7 medali: Wiktoria Słowińska – złoty medal w skoku w dal, Olga Kuczmyło – złoty medal w skoku wzwyż, Eliza Żelazna – srebrny medal w rzucie oszczepem, Dominka Olejniczk – brązowy medal w skoku w dal, Martyna Dach – brązowy medal w pchnięciu kulą, Marta Rowicka – brązowy medal w biegu na 600m, Łukasz Żentkowski – brązowy medal w biegu 110m ppł.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.