Fotościanki

Administrator 27 kwietnia 2019, 09:17

3 kwietnia 2019 r. pani Agnieszka Łajdych i pani Julia Kamińska-Jachnik, nauczycielki języków obcych wręczyły dyplomy i upominki laureatom konkursu „Fotościanki”. Celem konkursu było propagowanie kultury krajów anglo i niemieckojęzycznych. Na konstrukcjach z kartonu, czy sklejki można było znaleźć postaci ze Szkocji, Irlandii, czy nawet Bawarii oraz z samej Anglii i Niemiec. Fotościanki zostały wykorzystane podczas obchodów Dni Języków Obcych w naszej Trójce.
Oto wyniki konkursu: I miejsce: Weronika Rzanny i Martyna Płotka (8c), II miejsce ex aequo: Amanda Horst (4b) i Wiktoria Zakrzewska (8c) oraz Aleksandra Bisingier (8c) i Kinga Bisingier (5c), III miejsce: Marcelina Grabowska (7a) i Bartosz Kułdosz (7a).
Gratulujemy pomysłów i talentów! Wasze prace na zawsze upiększą nasze sale!