Konkurs „The Bat Kid”

Administrator 19 grudnia 2018, 13:22

13 grudnia 2018 r. naszej szkole uczniowie klas 4 – 8 zmagali się z zadaniami z języka angielskiego w ramach Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego „The Bat Kid” przygotowanego przez p. Martynę Szalę. Konkurs opierał się wyłącznie na zadaniach ze słuchania i był przygotowany w bardzo ciekawej – kolorowej formie. Uczniowie musieli nie tylko wskazać osoby ukazane na obrazku po ich opisie w języku obcym, ale również rozpoznawali dźwięki czy też słuchali piosenek.
Konkurs był świetną zabawą ale również – zwłaszcza dla starszych uczestników – pierwszą poważną potyczką i treningiem przed egzaminami, które czekają ich w kwietniu.
Czy konkurs okazał się łatwy? Czy będzie wśród naszych uczniów, ktoś kto zdobędzie wymaganą ilość punktów aby zdobyć atrakcyjne nagrody? Niestety, aby odpowiedzieć na te pytania musimy cierpliwie poczekać – ogłoszenie wyników odbędzie się 28 lutego przyszłego roku.