Wyniki konkursu „Anioły z papieru”

Administrator 15 stycznia 2021, 16:30

Informujemy, że organizator Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego “Anioły z papieru”, p. Sławomira Lewińska ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Olimpijczyków Polskich w Pile, przekazał nam doskonałe informacje dotyczące rozstrzygnięcia konkursu. Nasi uczniowie uczestniczący w konkursie świetnie się spisali i zajęli w kategorii uczniów klas 4 – 6 odpowiednio: Olga Palińska (4c) pierwsze miejsce, a Marcin Ślebioda (4b) trzecie miejsce. Gratulujemy!
Nagrody i dyplomy przyznane w w/w konkursie zostały odebrane ze Szkoły Podstawowej nr 2 przez opiekuna konkursu p. Angelikę Adamską i wręczone naszym laureatom przez dyrektora szkoły.
Pokonkursową wystawę prac można obejrzeć w budynku Szkoły Podstawowej nr 2 przy ulicy Bydgoskiej 23.