Tydzień owocowo – warzywny w klasach 1-3

Administrator 12 listopada 2023, 10:41

W ostatnim tygodniu października na poziomie klas 1-3 został zorganizowany tydzień owocowo – warzywny. Wszyscy uczniowie podczas jego trwania, dzielnie realizowali poszczególne punkty programu zdrowotnego.

Dzieci podczas tych dni miały możliwość: wykonać swoje zdrowe śniadanie oraz  warzywno-owocowy sok, wziąć udział w konkursie plastycznym, czy też w sportowych zmaganiach, które miały miejsce na dużej sali gimnastycznej. Pod koniec tygodnia, każdy uczeń za pomocą pracy plastycznej, miał ukazać, co najbardziej ze zdrowotnych atrakcji utkwiło mu w pamięci. Dzięki temu miał możliwość (jeszcze raz), cofnąć się do dnia, który sprawił mu najwięcej radości.

Pani Angelika Adamska serdecznie dziękuje wszystkim nauczycielom, uczniom i rodzicom za współpracę i czynne uczestnictwo w tak ważnym dla naszego zdrowia wydarzeniu.