Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wycieczka klasy 1a do Bydgoszczy

Administrator 15 maja 2024, 12:09

Dnia 10 maja, klasa 1a wraz z wychowawczynią p. Angeliką Adamską, wybrała się na wycieczkę do Bydgoszczy. Wyczerpujący program obejmował następujące atrakcje: pobyt w Family Parku, gdzie po interaktywnej lekcji, eksperymentach i zabawie zjedliśmy obiad. Następnie udaliśmy się na spacer po Starym Rynku, gdzie pokonując zagadki, poznaliśmy sporo ciekawostek. Po udanym marszu, wspólnie ruszyliśmy w kierunku ostatniej atrakcji, którą było Muzeum Mydła i Historii Brudu. Tam wzięliśmy udział w warsztatach robienia mydełek. Każdy uczestnik wycieczki, wykonał własne niepowtarzalne mydełko, które pod koniec zwiedzania otrzymał na pamiątkę. To był bardzo udany dzień!