Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wizyta „Wiewiórek” z Przedszkola nr 14

Administrator 15 maja 2024, 12:07

Już niedługo przyszłe pierwszaki przekroczą mury naszej szkoły. Aby było im łatwiej odbyły się dwa spotkania zapoznawcze dzieci przedszkolnych z budynkiem, pracownikami oraz atmosferą szkoły. Dzieci pod opieką p. Iwony Bogusławskiej, nauczyciela z P nr 14 oraz p. Joanny Stawickiej – Pipowskiej, wychowawczyni klasy 3b zwiedziły całą szkołę. Bardzo miłe przyjęcie przez gospodarza szkoły p. dyrektora Szymona Frydrycha dzieci zapamiętają na długo.
„Wiewiórki” były w stołówce, świetlicy i w dużej hali sportowej. Kolejne spotkanie w dn. 10 maja było uczestniczeniem czynnym w lekcji na temat Czerwonej Księgi Gatunków Zagrożonych. Najpierw każdy z przedszkolaków losował karteczkę z symbolem , dzięki któremu uczeń z klasy 3 rozpoznał swojego podopiecznego na tę lekcję, gdyż taki sam symbol miał na swojej ławce. Dzieci słuchały tekstu czytanki, pisały po tablicy, oglądały slajdy, udzielały dobrych odpowiedzi, a na koniec wspólnie zaśpiewały piosenkę z pokazywaniem. Była też krótka lekcja j. angielskiego, którą poprowadził p. Bartosz Małek. Do zobaczenia we wrześniu.