Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Spotkanie profilaktyczne dla klas piątych

Administrator 15 maja 2024, 12:11

13 maja 2024 r. w szkole odbyło się z inicjatywy p. pedagog Małgorzaty Gracz spotkanie przeprowadzone przez st. sierż. Magdalenę Mróz z wydziału Prewencji Kryminalnej, Patologii i Nieletnich Komendy Powiatowej Policji w Pile. Podczas spotkania policjantka wyjaśniła podstawowe pojęcia dotyczące osób nieletnich, czynów karalnych oraz przejawów demoralizacji, a także przekazała młodzieży najważniejsze informacje związane z odpowiedzialnością prawną nieletnich w przypadku konfliktu z prawem. Rozmawiała na temat hejtu oraz innych zagrożeń w sieci, a także przeciwdziałaniu agresji i przemocy rówieśniczej. Informowała także, jak należy zachować się w sytuacji zagrożenia i jak postępować, aby nie wejść w konflikt z prawem.