Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Podsumowanie projektu „Zdrowo jem, więcej wiem”

Administrator 15 maja 2024, 12:16

Pani Angelika Adamska informuje, że klasa 1a w tym roku szkolnym zrealizowała wszystkie zadania projektu zdrowotnego pt. „ Zdrowo jem, więcej wiem”. Do pierwszego etapu przystąpiły 294 zespoły z całej Polski. Nasi uczniowie zdobyli wówczas 80 miejsce. Z etapu wiosennego nie mamy jeszcze wyników, ale wiedząc, że pierwsza i druga część projektu nie są ze sobą powiązane, mamy nadzieję na uzyskanie tym razem lepszego rezultatu. Czas pokaże, a my już teraz dzielimy się z Wami fotorelacją z poszczególnych wykonanych przez nas zadań.