Świąteczne pierniki

Administrator 11 grudnia 2022, 17:49

Szkolne Koło Misyjne zakończyło kolejną akcję. Tym razem uczniowie wraz ze swoją opiekunką p. Ewą Koniec 8 grudnia 2022 r., zorganizowali w naszej szkole kiermasz świątecznych pierniczków. Pierniczki własnej „produkcji”, pięknie ozdobione i zapakowane przez małych misjonarzy cieszyły się wśród  uczniów i ich rodziców bardzo dużym powodzeniem. Już po półtorej godzinie nasze stoisko było puste, a wiele osób było zaskoczonych, że nie zdążyło zakupić nawet jednego. Pieniądze uzyskane z kiermaszu zostaną przekazane na rzecz podopiecznych naszego zaprzyjaźnionego Oratorium Sióstr Salezjanek  w Tbilisi. Dziękujemy Panu Dyrektorowi za możliwość zorganizowania kiermaszu. Pani Agnieszce za pomoc przy „produkcji”, małym misjonarzom za pracę, Ks. Krzysztofowi za udostępnienie parafialnego oratorium, w którym pierniczki powstały. Ale przede wszystkim dziękujemy naszym uczniom i ich rodzicom za wsparcie naszej akcji poprzez zakup piernikowych słodkości.