Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Konkurs „Znam kraje Unii Europejskiej”

Administrator 10 maja 2024, 11:35

9 maja w Dzień Unii Europejskiej odbył się w świetlicy dla uczniów klas edukacji wczesnoszkolnej konkurs „Znam kraje Unii Europejskiej”, który zorganizowała p. Marzena Krajewska. Zadaniem uczestników konkursu było uzupełnienie testu składającego się z jedenastu pytań o różnym stopniu trudności. Pytania dotyczyły geografii, historii, a także dnia dzisiejszego krajów należących do Unii Europejskiej. Uczniowie z zapałem przystąpili do wykonania poleceń zawartych w teście wykazując się dużą wiedzą dotyczącą tematyki konkursu. Uczestnik odpowiadając poprawnie na wszystkie pytania konkursowe mógł otrzymać 34 pkt. I miejsce zajął Bartosz Janik (2b) -32 pkt., II miejsce – Wiktor Krawczyk (2a) – 31 pkt., a III miejsce – Leon Lechowicz (2a) – 28 pkt. Wyróżnienia uzyskali: Jan Adamski (3b), Oliwier Bułaj (2b), Milan Pyrzyński (1b), Aleksander Regulski (2b), Dariusz Stadnik (2b), Artem Vladimirov (3c), Piotr Wącisz (2c). Laureaci konkursu otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Wychowawcy świetlicy gratulują finalistom, a wszystkim uczestnikom dziękują za udział w konkursie.