Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Warsztaty „Zero waste”

Administrator 10 maja 2024, 11:38

9 maja klasa 3a wraz z wychowawcą p .Dominiką Dryką wybrała się na warsztaty „Zero waste” do sklepu bez plastiku – Na Gramy w Pile. Uczniowie dowiedzieli się, co możemy robić, by uchronić naszą planetę przed wszechobecnym plastikiem, jak czytać etykiety, jakie produkty wybierać, na co zwracać uwagę przy robieniu zakupów. Po warsztatach mogli zaprzyjaźnić się z dżdżownicami kalifornijskimi, skosztować ekoprzekąsek, spróbować swoich sił przy rozpoznawaniu przypraw oraz ważeniu i rozliczaniu towarów. Serdecznie dziękujemy Na Gramy w Pile za super spędzony czas, niezapomniane doznania i ogrom przekazanej wiedzy.