Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

„Kup Pan szczotkę”

Administrator 14 maja 2024, 12:05

„Kup Pan szczotkę”, to kolejna akcja, która już na stałe wpisała się  w kalendarz działań Szkolnego Koła Misyjnego. To całoroczna akcja na rzecz znanej nam już dobrze Poznańskiej Fundacja Redemptoris Missio.  Dzięki otwartym sercom naszych uczniów i ich rodziców w dniach 22 – 30 kwietnia udało nam się zebrać rekordową liczbę pomocy potrzebnych do dbania o uzębienie: 67 past o pojemności 125 ml oraz  127 past o pojemności 12 i 15 ml, i aż 224 szczoteczki do mycia zębów! Zebrane szczoteczki i pasty zostaną przekazane do Fundacji i mamy nadzieję, że już niedługo trafią one do rąk misjonarzy, którzy uczą dbać o zęby dzieci w krajach misyjnych Afryki. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy ponownie okazali serce na rzecz potrzebujących z krajów misyjnych.