Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Konkurs ekologiczny z kodami QR

Administrator 14 maja 2024, 12:03

22 kwietnia w 191 krajach obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Ziemi. Z tej wyjątkowej okazji Zespół Przyrodniczy Szkoły Podstawowej nr 3 w składzie: pp. Magda Juszczak, Julita Cieplińska-Weinstock i Małgorzata Stefanowska zaprosił uczniów do udziału w konkursie wiedzy ekologicznej z wykorzystaniem kodów QR. W konkursie wzięło udział 46 uczniów z klas 4-7, których zadaniem było, przy pomocy skanera w urządzeniu mobilnym odczytanie pytania zakodowanego w kodzie QR. Odpowiedzi na odczytane przez skaner pytania należało przenieść na kartę odpowiedzi, a następnie w jak najszybszym czasie dostarczyć wypełnioną kartę do p. M. Juszczak. Spośród wszystkich uczestników największą wiedzą z dziedziny ekologii wykazali: Laura Filarowska i Patrycja Sylwerska (4c), Olga Palińska (7c) oraz Marcin Ślebioda (7b). Zwycięzcy otrzymali od dyrektora szkoły upominek oraz pamiątkowe dyplomy. Organizatorzy dziękują wszystkim uczniom za duże zainteresowanie konkursem, a uczniom  wyróżnionym serdecznie gratulują wiedzy ekologicznej.