Rozstrzygnięcie szkolnego konkursu plastycznego o zdrowiu „Zdrowe śniadanie”

Administrator 12 listopada 2023, 10:44

W trakcie trwania tygodnia owocowo – warzywnego w klasach 1-3,  miał miejsce konkurs plastyczny o zdrowiu. Tematem konkursu było zdrowe śniadanie. Uczniowie w ciekawy sposób przedstawili główne zadanie konkursu. Uzyskano następujące wyniki:

– na poziomie klas pierwszych: I miejsce Milan Pyrzyński (1b), II miejsce Izabela Fidurska (1a) i Liliana Pokrzywka (1b), III miejsce Marianna Janczarek (1b); wyróżnienia: Liwia Klawikowska (1a), Gabrysia Śliwa (1b), Staś i Jaś Leśniewicz (1b),

– na poziomie klas trzecich: I miejsce Mateusz Deresz (3a), II miejsce Antoni Konik (3b), III miejsce Ania Bednarek i Wiktoria Witos (3c); wyróżnienie: Anna Słaba (3c).

W związku z brakiem chętnych na poziomie klas drugich nie przyznano miejsc i nagród.

Wszystkim laureatom konkursu serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów !