Powiatowy konkurs „O zdrowie dbamy – zasady profilaktyki znamy”

Administrator 20 października 2023, 15:52

Mamy zaszczyt poinformować o zajęciu przez ucznia klasy 7a Nikitę Havrylenko, pod opieką p . Angeliki Adamskiej, trzeciego miejsca w powiatowym konkursie plastycznym pt. „O zdrowie dbamy – zasady profilaktyki znamy”.

Konkurs został zorganizowany przez Powiatową Inspekcję Sanitarną w Pile z okazji trwania miesiąca walki z rakiem piersi. Podsumowanie konkursu i odbiór nagród miał miejsce podczas Powiatowych Obchodów Dnia Zdrowia Piersi, które miały miejsce w Powiatowym Centrum Iska w Pile. Uroczystość objęta patronatem Starosty Pilskiego i Prezydenta Miasta Piła została poprowadzona i zorganizowana przez Zespół Szkół przy Teatralnej w Pile. Całość wydarzenia dopracowana w każdym szczególe została przedstawiona w różowej odsłonie. Na scenie w świetle jupiterów, została przeprowadzona prelekcja na temat profilaktyki raka piersi, którą raz po raz przerywały występy artystyczne. Uroczystość została podsumowana marszem Życia i Nadziei, który został zorganizowany przez Pilskie Amazonki.