Podsumowanie konkursu plastycznego kampanii

Administrator 4 stycznia 2023, 19:05

W związku z przystąpieniem naszej szkoły do ogólnopolskiej Kampanii „19 dni przeciwko przemocy i krzywdzeniu dzieci i młodzieży”, która miała miejsce  w dniach 1-19 listopada 2022 r. odbyło się w szkole wiele przedsięwzięć. Jednym z nich było przygotowanie w klasach plakatu o tematyce związanej z przemocą w stosunku do dzieci i młodzieży. Uczniowie  wszystkich klas mogli również wziąć udział w  konkursie indywidualnym na powyższy temat. Łącznie dostarczono 104 prace plastyczne, które do końca listopada były wyeksponowane w holach szkoły. Komisja w skład której wchodziły Panie Beata Senska, Agata Demczar, Julita Żybort, Sławomira Smolarska, Małgorzata Gracz nagrodziły następujące klasy i osoby, które otrzymały pamiątkowy dyplom oraz upominek. Wszyscy uczniowie, którzy wykonali pracę plastyczną zostaną wyróżnieni w formie pochwały.

W kategorii klas 1-3: I miejsce – klasa 2a, II miejsce – klasa 1c, III miejsce -ex aequo klasy 1b i 3b.

W kategorii klas 4-8: I miejsce – klasa 7a, II miejsce – klasa 6a, III miejsce – klasa 6c.

Przyznane nagrody indywidualne:

– w kategorii klas 1-3: I miejsce-Daniel Kowalczyk (3a), II miejsce-Hanna Niedźwiecka (1c), III miejsce-Czarek Iwaniak (2b),

– w kategorii klas 4-8: I miejsce-Fabian Klorkowski (4a ), II miejsce-Lena Jurgiewicz (8b), III miejsce – ex aequo Emilia Berbeć (5c) i Maja Szmyt (6a).

Organizator Kampanii „19 dni…” p. Małgorzata Gracz serdecznie gratuluje wszystkim uczestnikom i dziękuje za tak liczny udział w konkursie.