„Paka Świąteczna” dla Hospicjum

Administrator 2 stycznia 2023, 22:21

„Przybyli do Hospicjum uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile pod opieką Koordynatora Szkolnego Koła Wolontariatu Pani Eweliny Iwan-Pareckiej przynosząc w darze własnoręcznie wykonane kartki świąteczne oraz upominki dla naszych małych pacjentów i seniorów. Okres Świąt Bożego Narodzenia pozwala nam wszystkim wykrzesać z serca dobroć i podzielić się nią z potrzebującymi. Dziękujemy”.

Tymi słowami dziękuje nam Towarzystwo Pomocy Chorym im. Sługi Bożej Stanisławy Leszczyńskiej w Pile, które prowadzi Hospicjum Stacjonarne i Domowe oraz Zakład Opiekuńczo – Leczniczy w Pile. To dzięki wsparciu Wolontariuszy ze Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Pani Marzenie Ślebiodzie i uczennicom z Koła PCK mogliśmy spakować wszystkie otrzymane dary. To dzięki otwartości serc uczniów naszej szkoły wraz z ich rodzinami otrzymaliśmy mnóstwo środków czystości do pielęgnacji zarówno najmłodszych podopiecznych jak i seniorów. W prezentach dla Hospicjum znalazły się także nowe zabawki, pluszowe misie i ogrom niespodzianek dla najbardziej potrzebujących.

Ślicznie dziękujemy za ogromne zaangażowanie w wyżej wymienioną akcję charytatywną.