Konkurs plastyczny w ramach projektu edukacyjnego

Administrator 20 października 2023, 15:46

W środę 18 października, zostały ogłoszone wyniki szkolnego konkursu związanego z realizowanym w naszej szkole projektem edukacyjnym „Międzypokoleniowe spotkania z kulturą (nie)zapomnianą II”. Konkurs polegał na wykonaniu plakatu, który będzie zachęcał do spotkań z muzyką, szczególnie tą dawną. Komisja po naradzie, postanowiła nagrodzić następujących autorów: I miejsce: Zofia Sieniawska (5b), II miejsce: Julia Filipiak (5a), III miejsce: Zuzanna Małecka (5b), Maria Bogusławska (3c), Zuzanna Grochowska (4a). Wyróżnienie otrzymali: Sandra Chlebuś (1c), Liwia Klawikowska (1a), Jan Śliwiak (4a).

Nagrody wszystkim laureatom zostały wręczone przez Dyrektora Szkoły Pana Szymona Frydrycha. Nagrodzonym gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.