„Jesienna piosenka” – świetlicowy konkurs wokalny

Administrator 20 listopada 2023, 20:49

14 listopada br. w świetlicy szkolnej odbył się konkurs wokalny pt. „Jesienna piosenka”. Do udziału w konkursie zostali zaproszeni uczniowie edukacji wczesnoszkolnej  naszej szkoły, którzy  zaprezentowali utwory o tematyce jesiennej. Wykonanie utworów przez trzynastu artystów, choreografię i jesienne elementy strojów oceniało jury, w skład  którego weszły : p. Hanna Włoch, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej i  p. Emilia Kryza, nauczyciel bibliotekarz oraz wychowawcy świetlicy. Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie wspaniale się zaprezentowali, dlatego wszyscy zostali nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami i nagrodami oraz pochwałami pisemnymi. Jury wyłoniło zwycięzców, czyli najlepszych z najlepszych. Pierwsze miejsce przyznano Dominice Nowak (2a) za wykonanie piosenki „Deszcz”. Drugie miejsce zajęli  ex aequo Lena Kobiołka  i Piotr Wącisz  (2c) za piękne zaśpiewanie piosenek „Jesień, jesień” i „Płyną chmurki”. Anna Słaba i Maria Bogusławska (3c) zachwyciły  jury interpretacją jesiennego  hymnu „Idzie jesień” i obie zajęły miejsce trzecie. Wyróżnienia w konkursie otrzymały: Anna Bojarczyk (2c), Maria Siwiak (1b) oraz uczennice z klasy 1a ,które wystąpiły w tercecie : Maria Czerwińska, Maria Świerczek i Lena Silaghi. Organizatorem konkursu była p.Iwona Starkowska.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu, dziękujemy  za przygotowanie się i udział, życzymy dalszych sukcesów!