Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Andrzejki w świetlicy

Administrator 8 grudnia 2023, 11:33

30 listopada w świetlicy odbyły się wróżby i zabawy andrzejkowe. W udekorowanej przez uczniów sali odbyło się  spotkanie z wróżkami, które przepowiadały dzieciom przyszłość. Wróżki jak wiadomo, znają odpowiedzi na wszystkie pytania, więc każdy chciał dowiedzieć się, co czeka go w przyszłości. Świetliki z wypiekami na twarzach poznawały imiona swoich przyszłych partnerów, dowiadywały się kim będą oraz które z marzeń spełnią się. Oczywiście wszystkie wróżby potraktowaliśmy z przymrużeniem oka. Jedną z atrakcji dnia była dyskoteka z fotobudką. Tańcom towarzyszył śmiech i huk pękających balonów. To był radosny dzień pełen pozytywnych wrażeń.