Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Zimowa lekcja wychowawcza w 4a

Administrator 10 lutego 2021, 20:24

8 lutego 2021 r. uczniowie klasy 4a uczestniczyli w nietypowej lekcji wychowawczej, na której towarzyszył im… śnieg. Podczas przerwy, ciepło ubrani, przynieśli do domów ten biały puch, którego mamy ostatnio pod dostatkiem i lepili piękne, malutkie bałwanki. Niektórzy spędzili część lekcji na dworze, inni malowali bałwanki na kartkach. Przy tej okazji rozmawialiśmy, jak właściwie ubrać się na dwór w taką pogodę jak dziś i jak spędzić czas na śniegu aktywnie, ale przede wszystkim – bezpiecznie. Zabawy było co niemiara!

Scroll Up