„ZBUDUJ DOM POMÓŻ PSOM”

Administrator 20 grudnia 2021, 19:18

Uczniowie z klasy 8a Dawid Grudzień, Piotr Kamiński, Marcin Płachta, Mikołaj Płachta, Jakub Wojcieszek i Szymon Gniadzik wzięli udział w konkursie dla Szkół Podstawowych Powiatu Pilskiego „ZBUDUJ DOM POMÓŻ PSOM” organizowanym przez Leroy Merlin Polska Sp.z.o.o. Zadaniem było wykonanie domu dla psa spełniającego wymagania określone regulaminem. Chłopcy przyjęli wyzwanie i z pomocą rodziców ze zgromadzonych wspólnymi siłami materiałów zbudowali przepiękny psi domek. Ekspozycja prac uczniów miała nastąpić w dniach 15-21 grudnia 2021 r. na terenie sklepu, a klienci mieli głosować na najpiękniejsze z nich. Do konkursu przystąpiły jednak tylko dwie szkoły, co zgodnie z jego regulaminem nie dało możliwości jego przeprowadzenia.
My jednak nie martwimy się tym, bo najważniejsza nie jest wygrana, ale czas spędzony razem przy tworzeniu czegoś dobrego, co będzie służyło innym. W tym wypadku naszym braciom mniejszym – psiakom z pobliskiego schroniska.