Zbiórka podczas Niedzieli Misyjnej

Administrator 26 października 2021, 19:36

W niedzielę, 24 października, rozpoczął się w Kościele „Tydzień Misyjny”, w czasie którego nasze oczy zwracają się bardziej ku potrzebom duchowym jak i materialnym potrzebujących z krajów misyjnych. Nasze Szkolne Koło Misyjne, prowadzone przez p. Ewę Koniec i wspierającego ją w jego działaniach ks. Daniela Śliwińskiego, postanowiło w tym roku również włączyć się w to dzieło, poprzez zbiórkę funduszy na projekty misji salezjańskich oraz wsparcie naszego zaprzyjaźnionego Oratorium Sióstr Salezjanek w Tbilisi w Gruzji. Po każdej Mszy Świętej w parafii św. Jana Bosko Mali Misjonarze: Bianka, Oliwia, Maja, Hania, Zosia, Judyta, Wiktoria, Jakub, Robert oraz Maks, pomimo chłodu, stali z „puszką” . Pragniemy podziękować wszystkim parafianom za ofiarność, a ks. Proboszczowi Dariuszowi Presnalowi za możliwość przeprowadzenia zbiórki.