facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Zbiórka dla Hospicjum

Administrator 5 listopada 2019, 21:08

W dniach od 1 do 3 listopada 2019 r. uczniowie ze Szkolnego Koła PCK i wolontariusze ze Szkolnego Koła Wolontariatu wspólnie z nauczycielami: p. Magdą Juszczak, p. Ewą Koniec, p. Marzeną Ślebiodą, p. Małgorzatą Lipską, p. Krystyną Mańkowską i p. Agnieszką Zühlke kwestowali na Cmentarzu Komunalnym w Pile. Do specjalnie oznakowanych puszek zbierali pieniądze na funkcjonowanie otwartego niedawno pilskiego hospicjum. Wszystkim uczestnikom zbiórki serdecznie dziękujemy za poświęcenie swojego wolnego czasu na rzecz najbardziej potrzebujących! Wszyscy zaangażowani w akcję spisali się na medal!

Scroll Up