facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

„Zamiast hejtu” – zajęcia profilaktyczne w klasach szóstych

Administrator 5 listopada 2019, 21:12

28 października 2019 r., z inicjatywy pedagoga szkolnego p. Małgorzaty Gracz, w klasach szóstych odbyły się zajęcia profilaktyczne przeprowadzone przez pracowników Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Pile pp. Marcelinę Słotę i Klaudię Cysarz. Celem zajęć było m.in. poszerzenie świadomości wokół zjawiska hejtowania, zaprezentowanie sposobów reagowania na tego typu treści, poszukiwanie alternatywnych sposobów wyrażania swojej opinii.

Scroll Up