Administrator 30 czerwca 2023, 15:22

23 czerwca 2023 r. w naszej szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego 2022/2023.

O godz. 9.00 swoje zakończenie roku szkolnego mieli uczniowie klas trzecich. W hali sportowej spotkali się uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami oraz dyrekcją szkoły i nauczycielami uczącymi w klasach 1 – 3. Rodzice, którzy zasiedli na widowni, mieli możliwość obejrzenia zakończenia przez swoje dzieci pierwszego etapu edukacyjnego. Klasy trzecie zostały wyróżnione osobnym zakończeniem, ponieważ kończą edukację wczesnoszkolną, rozstają się ze swoimi wychowawczyniami, a od nowego roku uczniowie będą w nowych zespołach klasowych. Podczas uroczystości uczniowie otrzymali świadectwa i dyplomy ukończenia pierwszego etapu edukacji, a uczniowie, którzy osiągnęli 100% frekwencji otrzymali nagrody książkowe (Krzysztof Lewandowski, Wanessa Pieczul, Jan Śliwiak, Zuzanna Wiśniewska – 3a). Za wzorowe zachowane, bardzo dobre wyniki w nauce swoich dzieci oraz za pomoc szkole Rodzice zostali wyróżnieni listami pochwalnymi wręczonymi przez dyrektora szkoły i wychowawców klas trzecich. Uczniowie klas trzecich pożegnali także odchodzące z końcem roku szkolnego na emeryturę p. intendentkę Małgorzatę Buszkę i p. pielęgniarkę Irenę Frelich.

O godz. 10.30 uczniowie klas 1-2 oraz 4-7 spotkali się w salach lekcyjnych ze swoimi wychowawcami, którzy wręczyli im świadectwa oraz inne wyróżnienia
i nagrody:

– wśród uczniów klas 4 – 7 świadectwa z wyróżnieniem otrzymało 101 uczniów,

– 38 uczniów nagrodzono Srebrną Tarczę  (Amelia Barszcz, Julia Filipiak, Anna Juszczak, Fabian Klorkowski, Igor Kochanowski, Konrad Krasicki, Jagoda Peksa, Amelia Sokołowska, Kirill Sosnowski, Szymon Węgrzecki (4a), Alicja Bernacka, Wiktor Królak, Hanna Pawlak, Hanna Róg, Zofia Sieniawska (4b), Maja Kobiołka, Emilia Leczycka, Lilianna Marciniak (4c),  Dariusz Gryka, Anna Wacek (5a), Weronika Gizińska, Bianka Piasecka, Julia Sienkiewicz, Alicja Słaba (5b), Lena Komasa (5c), Maksymilian Banaszkiewicz, Pola Hołubowska, Julita Łobos, Jan Ratajczak (6a), Malena Banaś, Julia Betyna, Maja Bielazik, Paulina Grochowska, Kamila Pawłowska, Marcin Ślebioda (6b), Karolina Dominikowska, Olga Palińska (6c), Iwan Werhun (7a),

-2 uczniów otrzymało nagrody za 100% frekwencji w całym roku szkolnym (Róża Ereńska (1a), Maja Bielazik (6b),

– 7 uczniów zdobyło tytuł Skoczka, za uzyskanie w stosunku do roku poprzedniego średniej ocen wyższej o 0,5 lub 0,2 przy średniej powyżej 5,00 (Hubert Adamczyk, Oskar Połomski (5c), Malena Banaś, Julia Betyna, Marcin Ślebioda (6b), Dorian Winczek (6b), Olga Palińska (6c).

Uczniowie, którzy wyróżnili się w nauce i konkursach otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.

W klasie 4a, która spośród wszystkich klas zdobyła najwięcej Srebrnych Tarcz (10), ich wręczenia uczniom dokonał dyrektor szkoły.

Wszystkim uczniom życzymy udanego, a przede wszystkim bezpiecznego  wypoczynku wakacyjnego. Do zobaczenia we wrześniu!