Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Zakończenie roku szkolnego

Administrator 28 czerwca 2021, 22:30

25 czerwca 2021 r. w naszej szkole odbyło się zakończenie roku szkolnego. Problemy związane z pandemią COVID-19 spowodowały,
że dyrektor szkoły z uwagi na bezpieczeństwo uczniów, nauczycieli i pracowników szkoły postanowił nie organizować ogólnoszkolnej uroczystości.
O godz. 9.00 swoje zakończenie roku szkolnego mieli uczniowie klas trzecich. W hali sportowej spotkali się uczniowie wraz ze swoimi wychowawcami oraz dyrekcja szkoły i nauczycielami uczącymi w klasach 1 – 3. Rodzice, którzy zasiedli na widowni, mieli możliwość obejrzenia zakończenia przez swoje dzieci pierwszego etapu edukacyjnego. Klasy trzecie zostały wyróżnione osobnym zakończeniem, ponieważ kończą edukację wczesnoszkolną, rozstają się ze swoimi wychowawczyniami, a od nowego roku uczniowie będą w nowych zespołach klasowych.
O godz. 10.30 uczniowie klas 1 – 2 oraz 4 – 7 spotkali się w wyznaczonych salach ze swoimi wychowawcami, którzy wręczyli im świadectwa oraz inne wyróżnienia i nagrody. Wśród uczniów klas 1 – 7 aż 97 uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem, 33 uczniów Srebrną Tarczę, 16 uczniów otrzymało nagrody za 100% frekwencji, a 7 uczniów zdobyło tytuł Skoczka, za uzyskanie
w stosunku do roku poprzedniego średniej ocen wyższej o 0,5 lub 0,2 przy średniej powyżej 5,00. Uczniowie, którzy wyróżnili się w nauce i frekwencji otrzymali nagrody książkowe ufundowane przez Radę Rodziców.
Wszystkim uczniom życzymy udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku wakacyjnego. Do zobaczenie we wrześniu!