Zajęcia integracyjne w klasach pierwszych

Administrator 5 listopada 2021, 11:35

W październiku w klasach pierwszych odbyły się zajęcia integracyjne „Poznajmy się”, zorganizowane przez panią pedagog Małgorzatę Gracz.
Celem zajęć była integracja zespołu klasowego poprzez lepsze poznanie, zrozumienie się, rozwijanie umiejętności współdziałania w grupie, budowanie więzi pomiędzy uczniami. Podczas zajęć dzieci wykonały wizytówki, na których koledzy i koleżanki z klasy dorysowały rysunki, kojarzące się z czymś, co jest pozytywne i miłe. Uczestnicy zajęć dowiedzieli się również co lubią i czym interesują się ich rówieśnicy z klasy i jak najlepiej się do nich zwracać, a jakich zwrotów nie lubią. Na koniec zajęć dzieci wykonały wspólny plakat „Nasza klasa”, opisując co narysowały.