XIV RAJD „WIOSENNE PRZEBUDZENIE”

Administrator 7 marca 2017, 07:28

Oddział Polskiego Towarzystwa Turystyczno-Krajoznawczego w Pile im. Henryka Kamińskiego

ZAPRASZA
W SOBOTĘ 25 MARCA 2017
NA
XIV RAJD „WIOSENNE PRZEBUDZENIE”

TRASA PIESZA KRAJOZNAWCZA (ok. 8 km), start godz.11.00 – zbiórka w parku przy Al. Wojska Polskiego, naprzeciw Szkoły Podstawowej nr 7. Prowadzi Edmund Maciaszek.

KONKURSY:

1. Jak co roku ogłaszamy konkurs na najbardziej „WIOSENNĄ GRUPĘ z MARZANNĄ” (przebrania, ubrania w barwach wiosennych, pomalowane twarze), uczestnicy niosą na trasie swoją ekologiczną MARZANNĘ wykonaną bez tworzyw sztucznych i (uwaga!!!) tkanin, wskazana piosenka, wiersz, fraszka do przedstawienia przy mikrofonie na mecie.

2. Konkurs KRAJOZNAWCZO – EKOLOGICZNY na mecie – drużyny wytypują swojego przedstawiciela, który na mecie będzie odpowiadał na wylosowane pytania.

META na Pilskiej Wyspie przy barze WYSPIARZ od 13.00 do 15.00.

NA MECIE (w ramach wpisowego) przewidujemy:
– konkurencje sprawnościowe ,
– ciepłą zupę z kuchni polowej,
– pamiątkę rajdową

ZGŁOSZENIA WRAZ Z WPISOWYM (6 zł.): do 13 marca 2017 (poniedziałek) do p. Joanny Bednarz lub p. Mirosławy Zart-Buszki