Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

XIII Miejski Konkurs Plastyczny

Administrator 8 listopada 2020, 17:25

W październiku 2020 r. wychowawcy świetlicy Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Brzechwy w Pile zorganizowali XIII Miejski Konkurs Plastyczny „Ilustracja do ulubionego utworu Jana Brzechwy”, który był skierowany do uczniów klas I – III pilskich szkół podstawowych. Na konkurs wpłynęło 78 prac wykonanych rozmaitymi technikami plastycznymi.
5 listopada 2020 r. komisja konkursowa przyznała nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach wiekowych:
– klasy pierwsze: I miejsce – Małgorzata Tecław (SP-7), II miejsce – Róża Piątkowska (Salezjańska SP), III miejsce – Vanessa Rębowska (SP-2), wyróżnienie – Wanessa Pieczul (SP-3), Oliwia Wesphal (SP-4), Przemysław Król (SP-6).
– klasy drugie: I miejsce – Julia Bykowska (SP-5), II miejsce – Zofia Urbańska (SP-5), III miejsce – Laura Sztuk (SP-11), wyróżnienie – Paweł Gawliński (SP-6), Barbara Chamarczuk (SP-7), Antoni Stypa (Salezjańska SP).
– klasy trzecie: I miejsce – Maja Grabowska (SP-6), II miejsce – Milena Szukaj (SP-6), III miejsce – Igor Ratajczak (SP-2), wyróżnienie – Lena Komasa (SP-3), Patrycja Paplińska (SP-4), Tytus Jerszyński (SP-11).
Nagrodzonym i wyróżnionym gratulujemy, a wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i zapraszamy do uczestnictwa w przyszłym roku.

Scroll Up