Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wyrób świec na zajęciach z chemii

Administrator 8 grudnia 2023, 11:28

7 grudnia uczniowie klasy 6c uczestniczyli w zajęciach rozwijających zainteresowania z chemii, na których produkowali świąteczne świece z parafiny. Zajęcia były bardzo atrakcyjne dla dzieci, które z wielkim zaangażowaniem przystąpiły do tworzenia. Dzieci projektowały kolorowe świeczki w specjalnych szklanych naczyniach, wykorzystywały różne dodatki takie jak kolorowe barwniki, anyż, wanilię, kawę, gorzka czekoladę. Uczniowie samodzielnie wykonały oryginalne świece krok po kroku wg instruktażu p. Magdy Juszczak.

Świąteczne świece prezentują się pięknie, każda jest inna i wyjątkowa, a praca nad nimi sprawiła wiele radości. Będą to doskonałe prezenty dla najbliższych.