Wyniki konkursu „Rok Stanisława Lema”

Administrator 19 marca 2021, 17:17

Stanisław Lem został ogłoszony jednym z patronów 2021 roku. Był to wybitny polski pisarz, mistrz gatunku science fiction, innowator i klasyk. Z tej okazji pp. Kamilla Lewandowska i Danuta Bogusławska zorganizowały konkurs, w którym zaproponowały:
1. Zaprojektowanie rzeczywistości do świata „Bajek robotów”.
2. Stworzenie komiksu do wybranego opowiadania z cyklu „Bajki robotów”.
3. Napisanie opowiadania fantastycznego pt. „Ja w roku 3000”.
Komisja w składzie p. Kamila Lewandowska i p. Danuta Bogusławska wyłoniła laureatów:
– Klasy1-3: I miejsce Lena Witos (3a), wyróżnienie – Eliasz Małachowski (3a), Michał Piotrowicz (3a), Oskar Połomski (3a), Dorota Pająk (3a), Mikołaj Flis (3c), Oliwia Jarosz (3c),
– Klasy 4-8: I miejsce Zuzanna Maćkowiak (8b), II miejsce Hubert Cierpicki (6b), III miejsce Kamila Pawłowska (4b), wyróżnienie – Zuzanna Jacek (8c), Bartosz Betyna (8b), Gabriel Sobolewski (6b).
Laureaci otrzymają ocenę celującą z języka polskiego, osoby wyróżnione ocenę bardzo dobrą. Dyplomy zostaną wręczone po powrocie do szkoły. Dziękujemy wszystkim uczniom za udział w konkursie!