facebook_icon
youtube_icon
Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia_icon
synergia_icon

Logowanie do e-Dziennika
smog_icon
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo_icon
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wycieczka klasy 1c do zoo

Administrator 24 czerwca 2019, 08:21

18 czerwca 2019 r. klasa 1c z wychowawcą p. Joanną Stawicką – Pipowską i rodzicami p. Anią i p Justyną, udała się autokarem do Nowego Zoo w Poznaniu. Podróż kolejką, potem długi spacer do słoni, niedźwiedzi i tygrysa mocno wyczerpała nas wszystkich. Po drodze widzieliśmy dwugarbne wielbłądy, antylopy, zebry i żyrafę, ale także zwierzęta żyjące w Polsce: wilki, żubry i bociany. Najwięcej emocji wzbudziły jednak zwierzęta nocne oraz motyle. Mimo, iż wyprawa w upalny, letni dzień była bardzo wyczerpująca, dzieci wróciły pełne wrażeń i bardzo zadowolone.

Scroll Up