Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wsparcie Koła Misyjnego dla Tbilisi

Administrator 30 maja 2019, 14:40

Tym razem zaczniemy od podziękowań: Dziękujemy naszym uczniom, rodzicom, Dyrekcji, nauczycielom i wszystkim pracownikom szkoły, dzięki którym nasza akcja zakończyła się sukcesem.
Koło Misyjne pod opieką kat. Ewy Koniec nadało na poczcie, w środę 29 maja 2019 r., kolejną paczkę dla podopiecznych z oratorium Sióstr Salezjanek w Tbilisi w Gruzji. W paczce znalazły się między innymi: gry planszowe, mały sprzęt sportowy, wiatraczki, 200 sztuk balonów, naklejki, kolorowanki, tradycyjne ołówki i różne drobiazgi. Zostały one zakupione z pieniędzy pozyskanych na kiermaszu słodkości i ozdób wielkanocnych. Mamy nadzieję, że sprawią one wiele radości obdarowanym dzieciom.

Scroll Up