Administrator 20 marca 2024, 09:36

Kolejna akcja Szkolnego Koła Misyjnego za nami. Tym razem uczniowie wraz ze swoją opiekunką p. Ewą Koniec 19 marca, zorganizowali po raz kolejny w naszej placówce kiermasz „wielkanocnych ciasteczek”. Kruche ciastka z nutką cytryny, w kształcie pisanek, własnej „produkcji”, pięknie i kolorowo ozdobione        oraz zapakowane przez małych misjonarzy cieszyły się wśród  uczniów, ich rodziców i pracowników szkoły ogromnym powodzeniem. I choć przygotowano ich 150  wiele osób odeszło zawiedzionych, gdyż nie udało im się dokonać zakupu.  Pieniądze uzyskane  z  kiermaszu zostaną przekazane na działanie oratorium przy parafii św. Jana Bosko w Pile. Dziękujemy Panu Dyrektorowi, za możliwość zorganizowania kiermaszu, Pani Agnieszce za pomoc przy „produkcji”, małym misjonarzom: Juli, Gabrysi, Mai, Oliwi, Agacie, Ani, Oli, Agnieszce, Klarze za pracę w wolnym sobotnim czasie, Księdzu Danowi za udostępnienie parafialnego oratorium, w którym ciasteczka powstały, a p. Magdzie za pomoc w kiermaszu. Jednak przede wszystkim dziękujemy tym, którzy  wsparli naszą akcję dokonując zakupu.