…wiecej nas łaczy anizeli dzieli…

Administrator 28 września 2020, 20:47

Uczniowie językowej klasy 7b wraz ze swoją wychowawczynią rozmawiali dzisiaj na lekcji wychowawczej o swoich zainteresowaniach. Zajęcia integracyjne przygotowane przez p. Julię Kamińską-Jachnik bardzo podobały się uczniom.
Pod koniec lekcji koledzy mówili, które z przedstawionych zainteresowań najbardziej ich zaciekawiły. Hubertowi M. spodobała się pasja Mikołaja, który interesuje się historią. Na lekcję przyniósł niemiecką mapę Piły z okresu wojny. Antkowi spodobała się kolekcja pocztówek Leny z różnych zakątków świata, m.in. z Meksyku, a Hubertowi B. zdumiewająca kolekcja japońskich mang Antka oraz jego wspaniałe rysunki. Bardzo ciekawym rekwizytem była atrapa bambusowego miecza SHIMAI, który Konrad wykorzystuje do nauki Kendo.
To była wspaniała lekcja!