Subskrybuj nasz kanał YouTube

YouTube
synergia
librus

Logowanie do e-Dziennika
smog
Poziom zanieczyszczenia powietrza
w okolicy szkoły

Sprawdź !
rodo
Informacja dotycząca przetwarzania
danych osobowych

Pobierz !

Wicemistrzynie Powiatu w Piłce Ręcznej

Administrator 20 stycznia 2020, 20:06

16 stycznia 2020 r. w Miasteczku Krajeńskim obył się finał Mistrzostw Powiatu w Piłce Ręcznej Dziewcząt, rocznika 2007 i młodszych. W turnieju bardzo dobrze zaprezentowały się nasze dziewczęta zajmując II miejsce, a tym samym uzyskując tytuł wicemistrzyń powiatu na rok 2019/20. Dodatkowo Amelia Pabiś zdobyła tytuł najskuteczniejszej zawodniczki turnieju, a Amelia Górniak najlepszej bramkarki.
Skład srebrnej drużyny prowadzonej przez p. Mariannę Rysiewską to: Amelia Górniak, Amelia Grochowska, Aleksandra Jagła, Zofia Juszczak, Joanna Kuzka, Paulina Nowak, Amelia Pabiś, Zuzanna Świerczek, Hanna Wilant, Zuzanna Załachowska (6a) oraz Lena Adamczyk (6b).

Scroll Up